Rob Kardashian tall keq motrën e tij (Foto)

Pjesëtari i familjes Kardashian/Jenner ka postuar një fotografi të modeles 19-vjeçare dhe bashkangjitur me të edhe atë të gjyshes 88-vjeçare, Nan. Pjesëtari i familjes Kardashian/Jenner ka postuar një fotografi të modeles 19-vjeçare dhe bashkangjitur me të edhe atë të gjyshes 88-vjeçare, Nan.

Kylie gjithashtu ka pasur lidhje me reperin Tyga, i cili është babai i djalit të Blac Chyna, Cairo. Ndërsa Rob u bë baba i vajzës Dream në nëntor, me Chyna.

Ka ende tension mes këtij kuadrati, ndërsa flitet se Kylie është ndarë nga Tyga disa muaj më parë. Adoleshentja është parë në krahët e Travis Scott