Ronaldo e tepron me të dashurën e re (Foto)

Cristiano Ronaldo duket se është dashuruar marrëzisht në bukuroshen Georgina Rodriguez.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez duket se po ia kalojnë shumë mirë së bashku.

Të lumtur dhe të dashuruar shihen edhe gjatë mbrëmjes së të enjtes, ku të dy po festonin në lokalet e Madridit.