Ronaldo tregohet i zgjuar, shikoni si mashtroi gjyqtarët ndaj Osasunas (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është treguar i zgjuar, në përballjen e mbrëmshme mes Osasunas dhe Real Madridit.

Reali fitoi me rezultat 3-1 në udhëtim, ku golashënues ishte edhe portugezi Ronaldo, ndërsa ky i fundit me zgjuarsi i shpëtoi ndëshkimit me karton të verdhë, përcjellë Gazeta Blic

Ronaldo nuk ndaloi topin pasi gjyqtari vërshëlleu për pozitë jashtëloje, por 32-vjeçari pretendoi se nuk e kishte dëgjuar gjyqtarin nga zhurma e tifozëve, ndërkaq u kthye nga ta për t’i bërë me dije se në fakt ia hodhi gjyqtarit.

Shikojeni në videon më poshtë: