Rrahje e tmerrshme në Prishtinë (VIDEO +18)

Dy persona janë rrahur sot në qendër të Prishtinës . Njëri nga personat ka ndalur veturën dhe i është vërsulur tjetrit duke e sulmuar me çekan.

Kolona të gjata janë krijuar në rrugë. Ndonëse ende nuk dihet nëse policia ka dal në vendin e ngjarjes.

Në fotot dhe videot që lexues i kanë dërguar Gazetës Express, shihet se si njëri nga personat e përfshirë në rrahje shtrihet në tokë derisa tjetri i vërsulet me çekan.