Rrahje masive në Lipjan

 

Pesë të dyshuar si pasojë e një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes veti.

Si pasojë e përleshjes njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime të rënda trupore për çka dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Rast ka ndodhur në Lipjan një ditë më parë, njofton policia.

Me urdhër të prokurorit dy nga të dyshuarit dërgohen në mbajtje