Rrëshqet në akull dhe nuk arrin të hipë në makinë, nëna e filmon dhe qesh

Skena që shikoni në video është xhiruar këto ditë dhe në të shihet një grua teksa rrëshqet në mënyrë të përsëritur në akull, duke tentuar të hipë në makinën e saj.

Ndërkohë nëna e saj filmon gjithë skenën dhe qesh si e çmendur, shkruan noa.al.

Gjithçka ka ndodhur në Kanada, ku gruaja rrëshqet në akull dhe kapet pas të atit por nuk arrin të hipë në makinë.

Por më shumë se rrëshqitja e saj, videoja po bën xhiron e rrjeteve sociale për shkak të së qeshurës së nënës së saj. Shihni më poshtë videon./a.y/noa.al