Rrëzohet nga skuteri, lëndohet rëndë 55 vjeçari nga Gostivari

Në rrugën “APJ” “në Gostivar, dje pasdite rreth orës 18 e 15 minuta, 55-vjeçari S.B nga Gostivari bie nga skuteri dhe lëndohet rëndë duke fituar lëndime të rënda trupore. Pas trajtimit në spitalin e Gostivarit, me një tjetër automjet është transferuar në klinikat në Shkup, transmeton Antpress.

Pas inspektimi nga policia do të jepen detaje dhe arsyet për rrëzimin e tij dhe detaje të tjera në lidhje me këtë aksident./antpress/