Rrihen dhe ofendohen në mes vete zyrtarët e BDI-së dhe OBRM-PDUKM-së në...

Rrihen dhe ofendohen në mes vete zyrtarët e BDI-së dhe OBRM-PDUKM-së në MPB

 

Në Sektorin për Punë të Brendshme në Kisella Vodë ka pasur përplasje fizike dhe ofendime banale në mes zyrtarëve të policisë nga radhët e BDI-së dhe OBRM-PDUKM-së, kështu njoftojnë burime të brendshme në MPB, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Kryeshefi i policisë të këtij stacioni nga radhët e BDI-së e ka rrahur dhe ofenduar zëvendësin e tij nga radhët e OBRM-PDUKM-së. Ai më parë e ka ofenduar me fjalët ”ti do të më spiunosh mua bre qen” dhe pastaj e ka kapur për fyti dhe e ka goditur me grusht në gjoks, thuhet në lajmin e portalit Dokaz.

Ky rast është trajtuar si problem intern në MPB dhe tani për tani kontrolli i brendshëm i policisë është dukë sqaruar ngjarjen./Telegrafi/

Bitcoin(BTC)
11418.2
Ethereum(ETH)
1034.53
Ripple(XRP)
1.38088
Bitcoin Cash(BCH)
1751.97
Cardano(ADA)
0.605407
Litecoin(LTC)
189.264
NEM(XEM)
1.05365
IOTA(MIOTA)
2.71057
Dash(DASH)
815.18
Monero(XMR)
341.549