Rrihet nga bashkëshorti, dërgohet në QKUK

Në QKUK në Prishtinë është pranuar për tretman mjekësor viktima femër e cila ka informuar njësitin policor se është goditur nga bashkëshorti i saj.

Policia bën të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistës me urdhër të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Mitrovicë./KosovaPress