Sadiku rikthehet me gol te Zyrihu (VIDEO)

Armando Sadiku është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi, madje është kthyer edhe në rrugën e rrjetës.

Sulmuesi i Kombëtares u rikthyer të jetë u rikthye titullar tek Zyrihu në fitoren e mbrëmjes së sotme 2-0 ndaj Uil.

“Bomberi” i Kombëtares kuqezi shënoi golin e parë të ndeshjes në minutën e 61-të pas ekzekutoi saktë një 11 metërsh për t’i dhënë avantazhin ekipin e tij.

Në fushë gjithashtu për Zyrihun ishte dhe Burim Kukeli nga minuta e parë.