S’do ta besoni se ku është duke bërë prova Gresa (Foto)

Aktorja Gresa Pallaska duket se ka pasur një ditë të zënë sot

Ajo ka treguar se është në prova dhe roli i saj është të jetë e shtrirë në shtrat.

Kështu e ka postuar ajo një fotografi, poshtë së cilës ka shkruar “prova”, shkruan Express.

Por, këto prova nuk janë duke u bërë për serialin që ajo luan, por për një shfaqje në Glasgow të Skocisë, saktësisht në Scotish Opera.

Gresa është njëra prej aktore më të mira në Kosovë. Ajo është e njohur sidomos më rolin e saj në serialin “Çka ka fëmija”