Seks bomba e lojtarit të United shikon ndeshjen në brekë (Foto)

Ajo përcolli “djajtë e kuq” në rroba të brendshme ngjyrë të zezë, dhe për fat të saj të keq, ekipi i Jose Mourinho humbi në St. James Park, ndërsa i dashuri i saj Jesse Lingard ishte ndër lojtarët më të dobët.

Jena Frumes (24), e dashura e futbollistit të Manchester United, Jesse Lingard, nuk lëshon asnjë ndeshje të “djajve të kuq”.

Kur nuk mund të vijë në Manchester, ajo shikon të dashurin e saj nga shtëpia në Los Anxhelos.

Vikendin e kaluar United ishte mysafir te Newcastle.  Ajo këtë e dëshmoi me fotografinë në të cilën duket duke shikuar ndeshjen në rroba të brendshme.

Për fat të keq, Manchester United pësoi humbje në St. James Park me rezultat 1:0.

Jena është lindur në New Jersey, dhe pas shkollimit të mesëm ka regjistruar fakultetin.

Por, ndërkohë vendosi të ndjekë ëndrrën, u zhvendos në Los Anxhelos dhe u bë modele. Ajo ishte pjesë e disa videospoteve në MTV dhe para një viti u njoh me sulmuesin e Manchester United, për shkak të të cilit shpesh shkon në Britani të Madhe