Seks me transeksualin në BMW, por më pas i ndodh e papritura

Një shqiptar ka marrë një gjobë pasi është kapur duke kryer marrëdhënie intime në publik, me një transeksual. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës së të shtunës në Monza të Italisë, raportojnë sot mediat lokale.

Efektivët e Policisë vunë re një “BMW” të parkuar në rrugën “Guerrina”, dhe pasi u afruan për një kontroll, gjetën shqiptarin 30 vjeç dhe një transeksual duke kryer marrëdhënie intime.

Shqiptarit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, i është vënë një gjobë nga policia me vlerë 102 euro për “veprime të turpshme në një vend publik”