Shakira i bën “like” 10 vjeçares shqiptare në Instagram

Është vetëm 10 vjec dhe ka mbi 80 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram. Arsyeja që ka kaq shumë ndjekës është se bukuroshja e vogël realizon video me kërcim të këngëve të njohura.

Erza Mehmetaj së fundi ka performuar këngën “Waka Waka” të Shakirës. Videoja ka marrë shumë pëlqime dhe një ndër këto pëlqime është i këngëtares latine.

Po po, Shakira nuk ka kursyer t’i bënte “like” vogëlushes, e cila u gëzua pa mas dhe vendosi ta publikonte momentin në Instagram.

Screenshot_1