Shën Valentini i Sinanit dhe Andrrës, darka që përfundoi në hotel

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një prej çifteve më të dashura shqiptare. Ndonëse të dy janë shumë të rezervuar për sa i përket jetës së tyre private, tek tuk kanë zbuluar ndonjë detaj të lidhjes së tyre. Ditën e djeshme në një intervistë për “Thumb”, vetë sinani ka treguar detaje në lidhje me natën e Shën Valentinit. Siç thotë edhe Sinani, për të shpëtuar nga monotonia ata preferuan të flinin në hotel.

“Hëngrëm darkë, pimë një gotë verë. Shkojmë në ndonjë hotel të mirë, jo në shtëpi se është monoton. U ngjitëm lart në hotel, u futëm në dhomë. Zhvishemi se jemi të lodhur, bëjmë një dush, shtrihemi në krevat…piiiip”, tregoi këngëtari.