Shikoni se ku ka vendosur ti kaloje pushimet dimrore aktori Tetovar Luan Bexheti/foto

Aktori i njohur nga Tetova Luan Bexheti se bashku me bahskeshorten e tij keto dite te ftohta dimri kane vendosur qe ti kalojne jo ne nje vend te ftohte por per tu ngrohur. Pikerisht per kete ata kane zgjedhur si destinacion  nje nga vendet me te bukura turistike boterore Cancu, Meksike.

Luan Bexheti eshte i njohur per rolet e tij ne disa filma te huaj si dhe ne rolet ne shfaqet teatrale me te njohura te Nju Jorkut. Ai jeton dhe vepron ne Amerike./antpress