Shitësja bukuroshe e perimeve pushton internetin

Shitësi me sy bojëqielli nga Pakistani ka një rivale.

Vetëm disa javë pasi Arshad Khan, u kthye në një sensacion online pas fotos së tij në një treg në Islambad, një shitëse bukuroshe perimesh ka pushtuar sëfundmi internetin.

Kosum Shrestha, 18 vjeç, është fotografuar duke mbajtur arka me domate në një treg, dhe fotoja është bërë virale.

Një fans ka sugjeruar se shitësi i çajit, tanimë i famshëm, dhe shitësja e perimeve do të ishin një çift perfekt.

3984e54800000578-3851006-image-a-12_1476894302156