Shkenda Dubova nuk pati guxim për ‘Trileqe’

Mirëpo, këngëtarja seksi në një bisedë për Reload të RTV Dukagjnit ka theksuar se “nuk pati guxim të jetë pjesë e këngës, duke thënë që teksti ishte shumë eksplicit dhe kjo ka bërë që ajo të çoj dorë”.

Por, Shkenda kolegen e saj të estradës muzikore, Fjollën e cilëson si shumë të guximshme.

Ndryshe, Shkenda nuk ka shumë kohë që e solli këngën e saj më të re që mban titullin ´Ti me mu´, këngë kjo e cila tashmë I ka kaluar 1 milion klikime.