Shkrumbohet apartamenti, qytetarët: Është hyrja e këngëtares shqiptare (VIDEO)

Një zjarr i madh ka rënë brenda një pallati në Vlorë dhe qytetarët për JOQ tregojnë se shtëpia është e këngëtares së njohur labe Poni.
“Shtëpia e Ponit në Vlorë ka marrë flakë por ajo nuk jeton aty, publikojeni që ta marri vesh të paktën se iu bë banesa shkrumb e hi. Unë këtu banoj përballë dhe e kam parë disa herë që frekuenton apartamentin prandaj them është e saja.”, -shprehet një qytetar.

Vendndodhja e zjarrit është tek Aleksandria në Vlorë dhe siç raportojnë qytetarët, zjarrfikësja është vonuar së tepërmi. Gjithashtu sipas tyre nuk ka pasur të lënduar në njerëz dhe kjo është gjysma e së keqes.