Shkupjani po lufton me jetën pas aksidentit të rëndë në Butel

Një shkupjan po lufton për jetë pas një aksidenti  që ndodhi mëngjesin e djeshëm në Butel të Shkupit.

Informacionet të cilat dha MPB, flasin se  dje në orën 7:10 në rrugën ‘Partizanka 2’ , 43 vjeçari Z.S nga fshati Kuçevishtë  të Shkupit me veturën e tij Pezho nga arsye të panjohura ka fluturuar nga rruga. Me ndihmën e shpejtë është transferuar në spital ku I janë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe akoma është në rrezik për jetën