Shokon Armina Mevlani, nxjerr sheshit të pasmet (Foto)

Blogerja shqiptare ka surprizuar me publikimin e saj më të fundit.Ajo ka guxuar të postojë një foto ku nxjerr në pah të pasmet e saj.Edhe pse është diskuatuar gjithmonë se ato lënë për të dëshiruar dhe ai që dominon është gjoksi i saj bombastik, sërish Armona ka preferuar të qëndrojë e zhveshur nga komplekset.