Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene, fansat e masakrojnë me komente (FOTO)

Prej kohësh këngëtari Shpat Kasapi po përflitej për një lidhje të re dashurie. Vetëm mbrëmjen e kaluar, këngëtari vendosi ta bëjë publike lidhjen e tij, duke prezantuar edhe vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Ajo është një brune me tipare të theksuara, nga Maroku. Duket se fakti që vajza është e huaj nuk i ka pëlqyer aspak ndjekësve të këngëtarit, të cilët e kanë masakruar me komente negative.

Vajzat marokene krijojnë ylberet. Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë të bukur’.- shkruan Shpati në foton e cila nuk rezultoi si e kishte menduar.