Shqiptari që vizitoi shtëpitë ku xhirohet seriali turk ‘Beni Affet’ (Video)

Emin Muça quhet shqiptari i cili ka arritur që t’i takojë disa nga aktorët më të njohur turk, veçanërisht ata të serialit ‘Beni Affet’ që transmetohet në televizionin shqiptar në Maqedoni ‘Alsat M’.

Ai në Youtube ka të hedhura ca video në të cilat shihet nën shoqërimin e aktorëve kryesorë, të cilët kanë përshëndetur në gjuhën shqipe, shkruan lajmi.net

Madje, në video vërehet se ai ka vizituar studio dhe shtëpitë ku xhirohet ky serial. Më poshtë keni videot e tij.