Shtëpia e vajzës së Donald Trump, veç në përralla mund të shihet (Foto)

Vajza e Donald Trump, Ivanka është afruar afër presidentit të vendit dhe babait të saj për të jetuar. Ivanka u zhvendos nga New Yorku për në Washington pas inaugurimit të babait të tij.

Ajo jeton me burrin dhe fëmijët në një shtëpi tejet luksoze që ka vlerë 5.5 milionë dollarë.

Shtëpia ndodhet afër Shtëpisë së Bardhë dhe ka 600 metra katrorë të shpërndara në gjashtë dhoma gjumi, pesë banjo dhe plot kënde luksoze./Indeksonline/