“Siç më ka bërë nëna” (Foto)

Po kalon disa ditë pushimi në Tulum të Meksikës dhe të shtunën, Alessandra Ambrosio vendosi të përshëndesë ndjekësit e saj në Instagram me një foto krejtësisht nudo.

Modelja 36-vjeçare shihet e ulur në një karrike lëkundëse në foton që e ka shoqëruar me diçiturën: “Siç më ka bërë nëna…”