Sinan Vllasaliu lanson këngën e re, por me titull që çuditshëm (Video)

Këngëtari i dashur për publikun Sinan Vllasaliu sot ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar “Pa 1 pa 2”, titull ky jo fort i zakonshëm.

Këngë kjo e cila pritet të jetë një hit i vërtetë, shkruan Kosovarja. Kënga është punuar me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani ndërsa orkestrimin e ka bërë Virusi.