Sllovakët tallen me gruan e Trump: “e bukur si sllovene, me operacione shqiptare” (VIDEO)

Kështu së paku mendojnë bashkëkombasit e Zonjës së Parë. Pasi në një emision humoristik në Holandë kanë bërë një video-mesazh qesharak drejtuar presidentit të ri amerikan Donald Trump, xhirime të njëjta janë paraqitur edhe në shtete tjera, ndërsa e fundit është Sllovenia, Transmeton Zeri.info.

E përbashkëta e këtyre xhirimeve është se ato imitojnë mënyrën se si Trump flet dhe tallen me qëndrimet e tij politike dhe skandalet dhe e lusin presidentin që nëse dëshiron që Amerika të jetë në vendin e parë, atëherë shteti i tyre Sllovenia të jetë i dyti.

Por tani Trump-it i ka arritur një porosi nga Sllovenia, vendlindja e bashkëshortes së tij Melania, për të cilën thuhet se është ‘një grua e mrekullueshme e cila ka gjinj të shkëlqyeshëm, gjene të pastërta slloven por e mbushur me plastikë shqiptare.

Për më shumë shikojeni videon.

Nga kjo kategori
Skandali: Flasin mjekët e maternitetit “Koço Gliozheni: Ja çfarë dimë për vdekjen e foshnjës
39 minuta më parë
Momenti dramatik kur burri shpëton për një ‘fije floku’ gruan nga vetëvrasja (Video)
Histori e rrallë: Shqiptari ruajti 52 vjet në tavan vrimën e plumbit të zbuluesit…
Sllovakët tallen me gruan e Trump: “e bukur si sllovene, me operacione…
Njihuni me Spanjollën e rreptë të BE-së që “do të fusë në burg” korrupsionin…
Vdes gjatë lindjes foshnja në maternitetin “Koço Gliozheni”. Hetim mjekes për …
Analiza e CIA-së në vitin 1979: Kështu ishte menduar pavarësia e Kosovës dhe…