Sulmohet fizikisht 18 vjeçarja nga Tetova përderisa ishte duke hyrë në banesë

Dje pasdite, rreth orës 17:30, 18 vjeçarja nga Tetova ka raportuar policinë se në rrugën Krste Asenov, duke hyrë në banesë, një person i panjohur i është afruar pas shpine, e ka shtyrë dhe me grusha e ka goditur në fytyrë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Pas kësaj, ai i’a ka vjedhur telefonin dhe ka ikur. Janë marrë masa për gjetjen e keqbërësit si dhe qartësimin e rastit.