Supermodelja mahnitëse me bikini në jahtin luksoz

Modelja e famshme Chrissy Teigen ka ekzpozuar format e saj trupore mahnitëse në gjirin e Salecës, Korsikë. E veshur me body të zeza ylli i pasarelave dukej mjaft seksi.
Bukurshja 31-vjeçare shoqërohej nga bashkëshorti i saj John Legend. Ata janë një nga çiftet më të mirë të Hollywood.
Martesa e tyre e lumtur është bërë frymëzim për të gjithë fansat, duke vazhduar që të jetë pasqyrë e lumturisë edhe 4 vite pas martesës.
Chrissy Teigen dhe John Legend u fotografuan së bashku ndërsa kalonin pushimet në det me jahtin e tyre luksoz.