Supermodelja shqiptare që po çmend Italinë (Foto)

Supermodelja e famshme shqiptare tashmë e njohur në mbarë botën, ka nisur pushimet në Romë, të Italisë, aty ku dhe ka postuar një fotot mjaft provokuese.
Behet fjale per Angela Martinin. Ajo prej kohësh po jeton një histori të bukur dashurie me të dashurin e saj miliarder, ka menduar që disa ditë të ndalet edhe në Itali. Roma është destinacioni i parë i Angelës, ku pritet që dhe ajo tu bashkohet VIP-ave që zgjedhin Jugun e Italisë për të kaluar pushime…pse jo dhe bregdetin shqiptar