“Sura” dashurohet gjatë xhirimeve të një filmi

Aktorja e njohur në Kosovë me rolin e ‘Suras’ thuhet se ka filluar një romancë me Caner Cindoruk.

E gjithë kjo ka ndodhur gjatë xhirimeve të serialit të famshëm turk ‘Shekulli i Madhërishëm – Kosem’, transmeton Telegrafi.

Në këtë serial aktorja 27-vjeçare luan rolin e princeshës turke Farya ndërsa Caner do të mëshirojë Mustafa Pashën.

Kujtojmë se Abdullah është paraqitur me sukses në serialin ‘Kurt Seyit dhe Sura’ së bashku me aktorin shqiptar, Kivanc Tatlitug.