A do te kete sonte Qeveri te re?

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dhe ai i LR PDSH-së, Ziadin Sela, po zhvillojnë takim me të parin e LSDM-se, Zoran Zaev. Krerët e këtyre opsioneve politike po finalizojnë marrëveshjen për programin qeverisës, si dhe për emrat e ministrave të ardhshëm.