Tenton të puth të pasmet Kim Kardashianit por…

Kim Kardashian është vënë edhe njëherë në shënjestër të “ngacmuesit” serial Vitalii Sediuk, dy vite pasi ai shkaktoi kaos kur e zuri pritë në Javën e Modës në Paris.

35 vjeçarja po ecte në rrugë pasi u largua nga zyrat e Balmain në kryeqytetin francez këtë të martë kur Vitalii i shpëtoi rojeve të sigurimit dhe tentoi të puthte të pasmet e saj.

Por fatmirësisht ai u ndalua para se të arrinte qëllimin e tij dhe u hodh në tokë nga bodyguardët. Shihni videon:

38E2DAB100000578-3811953-Lying_in_wait_He_seemed_to_be_waiting_for_Kim_choosing_his_momen-a-99_147508822432738E2F0A700000578-3811953-image-m-235_147508718294038E2EF8500000578-3811953-Hands_off_Sediuk_is_almost_at_the_point_of_touching_the_reality_-a-146_147510126349038E2C7FB00000578-3811953-Too_close_for_comfort_Kim_seemed_oblivious_to_the_danger_at_hand-a-200_1475086708339