Theret me thike nje Tetovar pasi qe deshti ti ndihmoje qenit te tij

 

Ne rrugen ‘Ivo Llоlla Ribar” 24 vjecari se bashku me shoket e tije kane qendruar ne nje kafe, ku ka ardhur 32 vjecari I.M nga Tetova dhe ka lidhur qenin per rrotat e vetures’ Polo”.Personi eshte  ulur  afer tavolines se 24 vjecarit i cili ka qene pronar i vetures ‘Polo”. Pasi  jane larguar personat ne fjale kane pare se qeni eshte i lidhur per veture ata kane vazhduar te largohen. Me pas pronari i qenit ka filluat te reagoj dhe aty ka filluar perleshja mes tyre  dhe i akuzuari ka plagosur me thike viktimen.I lenduari eshte derguar ne qendren klinike ne Tetove.Policia po vazhdon me zbardhjen e rastit./Anpress