Tifozët e Barcelonës marrin lajmin e keq nga Messi

Skuadra e Barcelonës dhe tifozët e tyre kanë marrë një lajm të hidhur pas humbjes nga PSG. Sipas mediave spanjolle, Messi ende nuk ka arritur të vazhdojë kontratën me gjigantët e Spanjës.

Babai i Leo Messi, Jorge është rikthyer në Argjentinë pasi siç raportojnë mediet nuk kanë arritur marrëveshje për një rinovim të kontratës me katalunasit.

Të kujtojmë se Messi ka kontartë me Barcelonën deri në vitin 2018.