Tmerr në Shkup: Masakrohen me thika mes veti dy motrat binjake

 

Sot rreth orës 13:30 në një banesë të Shkupi, pas një zënnke të motrave binjake, të dyjat përfundojnë në spital nga përleshja me thika, njofton Antpress.

Siç njofton SPB e Shkupit, dy motra binjake me inicialet M.P dhe P.M, pas zënkës verbale ka plasur zënka fizike, në të cilën përdorur thika kuzhine, dhe nga të cilat janë shkaktuar disa plagë.

Të dy motrat janë hospitalizuar në Qendrën Klinike.

Tek një binjake është konstatuar plagë të rënda, gjakderdhje të mushkërive