Tri bukuroshet e ekranit dikur në Miss Albania, ja si dukeshin

Anxhela Peristeri, Anjeza Maja dhe Albana Osmani janë padyshim tre ikona të bukurisë shqiptare dhe jo më kot. Dikur të treja vajzat e ekranit kanë konkuruar në Miss Albania.

Ka qenë Anxhela ajo që e ka risjellë në vëmendje këtë moment duke e publikur në instagramin e saj këtë video.

Sot ato janë të angazhuara në televizion si moderatore dhe këngëtare, por dikur kanë qenë miss-e. Pavarësisht se kanë kaluar shumë vite që atëherë, ato vazhdojnë të ruajnë linja të mira trupore.

https://www.instagram.com/p/BPhm328hmq9/?taken-by=anxhelaperisteriofficial_