Trondit Silva Gunbardhi, publikon pamje pas operacionit (Foto)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar i është nënshtruar sërisht operacionit.
Ajo ka njoftuar para një jave se i duhej një ndërhyrje e menjëhershme në sy, pas një vuajtje 10 vjeçare. Këngëtarja ka publikuar një foto pas operimit të syrit të majtë

“Sot pèrfundoi dhe operacioni i syrit tè majtè. Faleminderit familjes sime pèr gjithè mbèshtetjen, falenderoj ju tè gjithè qè me komentet , mesazhet jeni forca mè e madhe. “-shkruan Silva