Tronditese: Detaje te reja nga vrasja e Mjekes ne Shkup, dyshohet bashkeshorti i saj

Policia dyshon se vrasjen e ka bere burri I mjekes ne Kliniken e nefrologjise trupi I se ciles u gjet mbreme ne afersi te spitalit “Nene tereza” ne Shkup, thone burime nga policia, percjell antpress.

Trupi I J.M.S ( 53) nga Shkupi, mbreme u gjet me lendime nga thika ne qafe, trup si dhe vena te prera. MPB njoftoj se sot do te jap me shume informacione nga kjo ngjarje tronditese./Antpress