Tuna pasi u bë nënë, publikon foton e parë me fëmijën (Foto)

Këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të parë.

Ajo në krahë ka marrë fëmijën e saj dhe në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, ata dy dukeshin mjaft mirë pranë Patrisit.

Çifti dukeshin mjaft të lumtur me fëmijën e parë të tyre, që është djalë dhe quhet Tian.

Urojmë që bebja e Tunës dhe Patrisit të ketë jetë me shëndet.

18199158_1530008913710964_4945831746469921594_n