Tuna perfundimisht pranoi se eshte shtatezene

img_2942Ne emisionin “e diela shqiptare” e pyetyr nga Ardit Gjebrea, Tuna perfundimisht pranoi se eshte shtatezene. Ajo tha se 3 muaj eshte izoluar ne shtepi dhe vetem ate dite qe doli nga shtepia u kuptua se ajo eshte shtatzene. Ajo ende nuk tregoi se cila eshte gjinia e bebit. Tuna kthehet ne kengen magjike me kengen “Duam”/antpress