Tuna publikon foto të vogëlushit Tian (Foto)

Tuna dhe Patrisi e pagëzuan djalin me emrin Tian dhe u shprehën shumë entuziastë për të bërit prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ditët e para pas lindjes, Tuna nuk ishte shumë aktive ndërsa këto ditë është aktivizuar shumë.

Dje publikoi të dhënat e foshnjës, ndërsa sot Tuna ka publikuar një foto të ëmbël në të cilën shihen këmbët e Tianit të vogël.