Urimi i special i tifozëve të Kombëtares shqiptare për Pavarësinë e Kosovës (Foto)

Nuk kanë munguar urimet për 9 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, jo vetëm nga liderët botëror e shqipëtarë, por edhe nga fusha muzikës, sportit dhe më gjërë.

Një urim special dhe i vecantë ka ardhur nga tifozat Kuq e Zi, të cilët me anë të një statusi në rjetin social Facebook, kanë uruar Kosovën për festën e Pavarësisë.

Tifozët e Kombëtares shqiptare “Tifozët Kuq e Zi” kanë uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës. “Urime Kosovë, u bofsh Shqipni!”