Vajza e këngëtares shqiptare ka vendosur të ju çmend! (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj emri i vajzës bukuroshe të këngëtares së njohur të estradës sonë, Alberie Hadërgjonaj.

Ajo ka një fytyrë engjëllore dhe një trup tejet seksi, pozat e saj nuk anashkalohen asnjëherë, vëmendja çdo herë në pjesët intime të trupit që zakonisht pak i mbulon, shkruan Gazetablic.com

anxhela