Vajza i heq shoqes të brendshmet në publik, video bën xhiron e internetit (Video)

Vajza i heq shoqes të brendshmet në publik, video bën xhiron e internetit (Video)

Eighty83Three”  është grupi i vajzave që organizojnë filmime qesharake në ambiente publike dhe jo vetëm. Shpesh videot e tyre bëhen virale dhe shpërndahen gjerësisht në internet. Së fundmi ato kanë zgjedhur të bëjnë një shaka që nuk është pritur edhe aq mirë, por ka pas edhe nga ata që e kanë marrë me të qeshur dhe janë argëtuar me të.

Videoja është postuar në Facebook, në të tregohen vajzat të cilat i heqin të brendshmet njëra-tjetrës në ambiente publike.

Dy protagonistet kryesore Jade dhe Bella kanë gjetur momente pikante për të organizuar këtë marrëzinë e tyre e cila është parë mbi 5 milion herë.

Jetojmë në kohën e teknologjisë, njerëzit po përdorin metoda nga më të ndryshmet për ta përdorur internetin për të bërë para dhe për tu bërë të njohur…