Vdes ish-Missi në moshën 39 vjeçare (Foto)

Melanie Hughes, ish missi dhe aktorja e disa serialeve ka vdekur pa pritur të dielen e kaluar në moshën 39 vjeçare.Ajo ishtë nënë dhe bashkëshorte e përkushtuar, e cila u kujdesë për të gjithë, kështu e përshkruajnë atë familjarët, transmeton Indeksonline.“Mel ishte shumë e ëmbël dhe e kujdesshme, kishte kohë për të gjithë” thanë ata.Ajo dhe bashkëshorti i saj kishin një djalë tre vjeçar, Kadën dhe Melanie ishte njerka e një vajze 16 vjeçare me emrin Taylor.