Vdes pasi bie në kontakt me rrjetin elektrik

 

Një person në Viti, përderisa ishte duke punuar-larguar një llamarine, dyshohet se bie ne kontakt me rrjetin elektrik me ç’ rast pëson lëndime trupore dhe i njëjti pa shenja jete dërgohet ne ambulancën e Vitisë.

Mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa, me urdhër te prokurorit trupi i pa jete dërgohet ne IML për obduksion.