Video e re: Njëri nga huliganët ka hyrë me armë në Kuvend !

Në rrjetet sociale paraqitet një video e re nga protestat e dhunshme më 27 prill në Parlament, përcjell TetovaSot.

Videoja tregon se si një nga huliganët ka hyrë në sallën e konferencës për shtyp me armë në brez, ku cak sulmi ishin deputetët e LSDM-së, BDI-së dhe Aleancës për shqiptarët./TetovaSot/

Për më shumë shikoni videon.