Vlojn dasmat e VIP-ave shqiptar

Para disa ditesh u be hit ne rrjetet sociale dasma e djalit te shyrete Behlulit ndersa mbreme u martua djali i kengetareve Nusret Muqiqi dhe merita Spahiu te cilet martuan gjithashtu djalin e tyre te famshem Albatriti, E ndersa sote gjithashtu nje dasem e personave VIP. Sonte martohet djali i kryeministrit te Kosoves Isa Mustafa/antpress