Xhaferi: Ali Ahmeti është i gatshëm të shkojë edhe në zyrat e Menduh Thaçit

Deputeti i BDI-së Talat Xhaferi sonte në ClikcPlus duke folur për takimin mes BDI-së dhe LR-PDSh-së mbrëmë ai u shpreh se Ali Ahmeti nuk e ka problem të shkojë në çdo seli të partive politike duke mos e matur se kush është më i madh, përcjell TetovaSot.

“Ali Ahmeti dhe BDI-ja nuk e kanë problem të shkojnë në seli të çdo partie politike, mund të shkoje edhe te zyrat e Menduh Thaçit nëse ai e thirë për interes kombtarë” u shpreh Xhaferi.